محل تبلیغات شما

وم تشکیل نیروی انتظامی حکومت اسلامی چیست !و چرا این دستگاه به وجود آمد !؟

آیا قرار بر این نبود این نیرو حافظ امنیت و جان و مال مردم باشد

مگه قرار نبود پلیس اسلامی حامی مستضعفین و پابرهنگان انقلاب خمینی باشد !؟

مگر خمینی نگفت هر ماموری که بدون حکم قاضی و دادگاه به جنایتکاری سیلی بزند عرش خدا را به لرزه درآورده است و خود مرتکب جنایت شده (گفته هایی در همین معفوم ثبت و ضبط در مستندهای صداوسیما که بارها پخش شده است !)

چه کسی گفته وظیفه این فاصدین این است راه بیوفتند در خیابان و هرکسی لباس کهنه ای برتن داشت را مجرم بنامند و فقر و بی خانمانی در این وظعیت اقتصادی کشور را جرم بدانند و پیش چشمهمه ملت و در خیابان با باطون و مشت لگد به جان مردم ظعیف و بی پناه جامعه بیوفتند کسانی که حتی پول هزینه مراحل یک شکایت را در دادگاه و برای دفاع از حق پایمال شده خود را ندارند !

برای یک شکایت و باطل کردن تمبر حداقل یک ملیون باید توی جیبت باشد آیا این جمعیت فقیر چنین هزینه ای می تواند بکند می تواند برای دفاع از خود وکیل بگیرد یا حتی ممکن است سواد و زبان کافی هم برای دفاع از خود نداشته باشند

مراجع تقلید ما کجا هستند مراجع بزرگ ما در تاریخ به مانند بروجردی ها و خمینی ها در دفاع از حق مردم برابر حکومت به مرجعیت مردم رسیدند !

کاری که اکنون علمای شیعه در نجف می کنند!

چرا ون ما حسابشان را از بقیه جدا نمی کنند چرا صدایشان در باب وضع اقتصادی و معیشتی و حال روز ملت در نمی اید !؟

مردم دولت انتخاب می کنند برای دفاع از حقوق  شهروندی خود اگر این دولت ها قدرت دفاع از حق مردم و رای دهندگان خود را ندارند .

پس از این به بعد شرکت در هر انتخاباتی خیانت به دین و ملت و میهن است !

من خودم قربانی ظلم و فصاد حاکم بر این دستگاه هستم مامورینی که با سفارش عده ای تاجر فاسد در این شهر و محل و منطقه ای خاص و با گرفتن رشوه از سرمایه باد آورده شان هر روز مرا مورد بی احترامی و چوب و چماق و دستگیری و پرونده سازی قرار می دهند تا تحت فشار صدایم در نیاید با سرک کشیدن در حریم خصوصی ما را ترور شخصیتی می کنند و به وال.که همین چند شب پیش این دو مامور که مرا  در خیابان و توی ماشین کتک می زدند مرا می شناختند و متلک ها و توهین و فوش های آنها از مسائل ریز و خصوصی خانوادگی من بود 

اینها وظیفه خودرا در دفاع از حقوق و امنیت جامعه فراموش کرده و خود مشکل امنیتی برای مردم شدند و برای این جامعه فقیر و بی چاره احساس رعب و وحشت به وجود آورده اند و ملت بادیدن یک مامور نیروی انتظامی می ترسند که روی آجانهای رضا شاه را سفید کرده اند 

خانه وحشت(براساس داستانی واقعی)قسمت دوم

خانه وحشت(براساس داستانی واقعی)قسمت اول

آجودانا......!قسمت اول

دفاع ,مردم ,ملت ,بی ,ها ,یک ,دفاع از ,برای دفاع ,و بی ,می کنند ,از حق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی